29 СЕРПНЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Президент Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Як відомо 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Регулярні частини збройних сил Росії, що вторглися до України, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. За офіційними даними, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.
Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед нашими захисниками,  адже ціною власного життя вони довели, що наш український народ – нескорений, а дух його - незламний.
Такий же героїзм виявляють сьогодні українські воїни і добровольці, які захищають незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України.
Тож нехай в Україні якнайскоріше настане мир і злагода. Заради нашого майбутнього, заради пам’яті Героїв, які ніколи не вмирають.

Голова Машівської РДА                              Ю.Середа