10:12 | 12.08.2019

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

5 серпня у м. Полтаві на нараді у т. в. о. голови облдержадміністрації О.Пругла розглянуто питання «Про стан підготовки житлово-комунального господарства, підприємств області до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року», «Про завдання щодо забезпечення потреб області в продовольчих ресурсах зерна», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області». З нагоди 150-ї річниці створення Південної залізниці за значний особистий внесок у розвиток залізничного транспорту, багаторічну сумлінну працю,  високий професіоналізм кращих працівників галузі нагороджено Почесними грамотами Кабінету Міністрів України. За вагомий особистий внесок у вирішення питань правового і соціального захисту ветеранів війни, активну громадську діяльність та патріотичне виховання молоді  Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено голову первинної організації «Учасники бойових дій Шевченківського району  м. Полтави» М.Сап’яна. За результатами роботи дано відповідні доручення.