09:55 | 12.04.2018

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

* * *

2 квітня у м. Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації  В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації, голів РДА розглянуто питання  «Про впровадження нової системи забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю», «Про передачу райдержадміністраціям повноважень щодо проведення конкурсів із перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах», «Про формування Переліку природоохоронних заходів для фінансування з Фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області», «Інформація про стан виконання доручення голови облдержадміністрації щодо розробки проекту Концепції розвитку Інтернет-послуг до соціально значущих місць в області із визначенням джерел фінансування». У роботі наради взяв участь голова обласної ради О.Біленький. За підсумками розгляду дано відповідні доручення.