09:31 | 08.07.2020

Український День родини — відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят» був підписаний 30 грудня 2011 року.
Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.
   Кожен любить святкувати, не є виключенням і діти, які з різних причин не відчували тепла та любові від рідних батьків. Такі діти виховуються в прийомних родинах, дитячому будинку сімейного типу, а від тепер і будуть в патронатній родині, що функціонують в Машівському районі.
   Зараз в районі налічується 1 прийомна сімя, 2 дитячих будинки сімейного типу, а також буде підписано розпорядження на створення патронатної родини, які пройшли навчання та готові взятися до праці. Наразі в ПС та ДБСТ виховується 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
   Голова Машівської РДА Андрій КАРАЦЮПА вітає сім'ї із цим святом та бажає миру, процвітання, злагоди, любові та розуміння. Висловлює свою вдячність за їхню важку та клопітливу роботу.