ПЛАН ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З 24 ПО 28 ЛЮТОГО 2014 РОКУ

24.02.
09.00

Розширене засідання колегії районної державної адміністрації з порядком денним:

1.

Про виконання основних напрямів цивільного захисту населення в районі за 2013 рік та завдання на 2014 рік.

2.

Про стан призначення та виплату державних соціальних допомог, житлових субсидій, та контроль за цільовим використанням коштів субвенції.

3.

Про діяльність закладів культури району за 2013 рік.

4.

Про стан виконавської дисципліни в райдержадміністрації за підсумками 2013 року.

5.

Про роботу з кадрами та профілактики корупції в райдержадміністрації у 2013 році.

6.

Про роботу Машівського відділення Карлівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області за 2013 рік.

7.

Про стан фінансово-бюджетної дисципліни за 2013 рік.

25.02
09.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про підготовку до проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації «Стан проведення технічної інвентаризації захисних споруд за 2013 рік».

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про проведення заходів з нагоди 200-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка».

26.02
10.00

Засідання районної комісії з призначення соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям.

14.00

Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

14.30

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про стан погашення заборгованості зі сплати страхових внесків, відшкодувань витрат на виплату та доставку пільгових пенсій».