ПЛАН ОСНОВНИХ ЗАХОДІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З 10 ПО 14 ЛЮТОГО 2014 РОКУ

11.02.
09.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про стан використання обласної програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Успішна Полтавщина – заможна громада. Будуємо разом» за 2013 рік».

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про виконання  прогнозованих показників розвитку житлового будівництва за 2013 рік».

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про проведення заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав».

12.02
10.00

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 25 – ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан покладання квітів до пам’ятного знаку учасникам бойових дій в Республіці Афганістан.

10.00

Засідання районної комісії з призначення соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям.

10.30

«Круглий стіл» з учасниками бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій.

14.00

Засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

14.30

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації «Про стан виплати заробітної плати на підприємствах установах та організаціях району».

14.02
08.00

На виконання доручень Президента України В.Ф. Януковича щодо забезпечення продовольчої безпеки держави проведення в районному центрі ярмаркових заходів.

09.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови районної державної адміністрації у виконкомі Кошманівської сільської ради