Основні заходи Машівської райдержадміністрації з 26 по 31 січня 2015 року

26.01

08.30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.     Про забезпечення соціального захисту осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

2.     Про забезпечення заходів щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

3.     Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації, райдержадміністрації за підсумками грудня 2014 року

4.     Основні заходи Машівської райдержадміністрації.

26.01

09.00

Розширене засідання колегії з порядком денним:

1. Про підсумки роботи агропромислового комплексу району за 2014 рік та завдання на 2015 рік.

2. Про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за 2014 рік.

3. Про затвердження списків вступників до Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

27.01

09:00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови районної державної адміністрації «Про виконання районної комплексної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2012-2016 роки».

27.01

10:00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови районної державної адміністрації «Про стан забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення».

28.01

10.00

Засідання районної комісії з призначення соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям.