Основні заходи Машівської райдержадміністрації з 25 по 29 січня 2016 року

09:00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови районної державної адміністрації «Про виконання прогнозованих показників розвитку житлового будівництва за 2015 рік».

10:00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови районної державної адміністрації «Про стан організації та проведення евакуаційних заходів на території району».

10:00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови районної державної адміністрації «Про стан забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення».

08:30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.     Про підсумки проведення новорічних та різдвяних свят та зимових шкільних канікул в закладах освіти району.

2.     Про роботу із зверненнями громадян у виконкомі Кошманівської сільської ради.

09:00

Розширене засідання колегії з порядком денним:

1. Про підсумки роботи агропромислового комплексу району за 2015 рік та завдання на 2016 рік.

2. Про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до райдержадміністрації за 2015 рік.

3. Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за 2015 рік.

4. Про виконання управлінням Пенсійного фонду України в Машівському районі урядових доручень та доручень голови Полтавської обласної державної адміністрації щодо вжиття дієвих заходів із погашення заборгованості до Пенсійного фонду.

10:00

Засідання районної комісії з призначення соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям.

10:00

Виїзний прийом громадян у виконкомі Абрамівської сільської ради головою райдержадміністрації Середою Ю.К.