Основні заходи Машівської райдержадміністрації з 21 по 25 грудня 2015 року

10:00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови районної державної адміністрації «Про виконання прогнозованих показників житлового будівництва за 2015 рік».

10:30

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови районної державної адміністрації «Про підготовку закладів освіти до проведення Новорічних та Різдвяних свят».

08:30

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.                        Про застосування порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських будівель та споруд і споруд с/г призначення І та ІІ категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт.

2. Про якість надання соціальних послуг одиноким, інвалідам та громадян похилого віку.

3.  Про результати комплексної перевірки виконкому Дмитрівської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади

4.  Про результати комплексної перевірки виконкому Кошманівської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади

09:00

Розширене засідання колегії з порядком денним:

1. Про підсумки роботи Центру надання адміністративних послуг при Машівській районній державній адміністрації.
  2. Про підсумки роботи системи цивільного захисту області у 2015 році та визначення основних завдань на 2016 рік.

3. Про стан, проблеми та перспективи імунопрофілактики населення області.

10:00

Засідання районної комісії з призначення соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям.