ОСНОВНІ ЗАХОДИ МАШІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З 17 ПО 21 ЛИСТОПАДА 2014 РОКУ

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.     Про підсумки збирання пізніх сільськогосподарських культур та завершення комплексу осінньо-польових робіт.

2.     Про стан призначення та виплату допомоги на оплату житла та комунальних послуг, контроль за цільовим використанням коштів для виплати субсидій та компенсацій.

3.     Про готовність дорожньої та транспортної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період.

4.     Про роботу виконкому Коновалівської сільської ради із зверненнями громадян за 10 місяців 2014 року.

09:00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови районної державної адміністрації «Про підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання».

10:00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови районної державної адміністрації «Про виконання програми розвитку засобів масової інформації у Машівському районі на 2011-2015 роки».

10:00

Засідання районної комісії з призначення соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям.