Основні заходи Машівської райдержадміністрації з 07 по 11 грудня 2015 року

09:00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови районної державної адміністрації «Про залучення коштів державного фонду регіонального розвитку, які спрямовуються на виконання інвестиційних проектів регіонального розвитку».

10:00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови районної державної адміністрації «Про стан виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів (піклувальників) на території району».

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.     Про першочергові завдання щодо підготовки до організованого проведення на території району зимових шкільних канікул

2.     Про стан виплати заробітної та орендної плати сільськогосподарськими підприємствами району.

3.     Про роботу виконкому Дмитрівської сільської ради зі зверненнями громадян.

10:00

Засідання районної комісії з призначення соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям.