Основні заходи Машівської райдержадміністрації з 06 по 12 квітня 2015 року

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1.     Про дотримання законодавства з державної реєстрації нормативно-правових актів Машівською районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами протягом І кварталу 2015 року.

2.     Про роботу із зверненнями громадян, які надійшли до  районної державної адміністрації за 1 квартал 2015 року.

3.     Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної державної адміністрації, голови райдержадміністрації за березень 2015 року.

4.     Основні заходи Машівської райдержадміністрації.

09:00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації «Про надання адміністративних послуг населенню Центром надання адміністративних послуг при Машівській райдержадміністрації за І квартал 2015 року».

10:00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови районної державної адміністрації «Про стан проведення атестації робочих місць за умовами праці на підприємствах Машівського району».